Loganelu` meu..HSZ=Hai Sa Zburam >:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganelu` meu..HSZ=Hai Sa Zburam >:)

    Asta e loganul meu..al familie, sa nu mint..ii din iunie 2007..am avut un necaz cu el dar nah..sa remediat..are putini km..inca nu am reusit sa pun nimica pe el dar ma gandesc la ceva jante, stopuri clare ceva folie si nu mai stiu..o sa gasesc idei cu timpu
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 13:14.
    LOGAN 1.6 16

  • #2
    frumoasa culoare...frumoasa masina..iti doresc sa faci multi km fara probleme..;)

    Comment


    • #3
      ms ms sooky..da si mie imi place culoarea, parca isi schimba intensitatea in functie de lumina ..chiar imi place!!multi km si tie

      Originally posted by silviu_cos
      sa'l stapanesti sanatos !! ce necaz??
      ms ms silviu..poi chiar cand am implinit un an de sofat am avut un accident intr`o curba cu un nissan patrol!!doamne feri!!partea stanga fata a fost praf si roata `a plecat.dar acuma e ok!!Traiasca Casco!
      Last edited by andrei; 6 February 2008, 18:38.
      LOGAN 1.6 16

      Comment


      • #4
        Bine ca nu ai patit tu ceva.Imi place cum ai asortat husele cu masina.Drive safe.

        PS:S-au deschis airbagurile?

        Comment


        • #5
          multumesc pt tot.ms radula fel si tu`
          da rocketman s-au deschis si inca violent..mi`a facut urme de cusatura de la airbag pe mana stanga cum tineam strans volanu iar pasageru dreapta sa ales cu ceva zgarieturi la nas ..BUM
          Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 17:45.
          LOGAN 1.6 16

          Comment


          • #6
            Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme si incidente!
            Ce viteza aveai cand ai facut accidentul?
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              s-o stapanesti sanatos si bine ca nu ai patit nimica ca in rest fierul se inlocuieste
              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

              Comment


              • #8
                Originally posted by andrei View Post
                Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme si incidente!
                Ce viteza aveai cand ai facut accidentul?
                ms mult andrei
                vreo 90??da sincer iti zic ca nu m`am uitat sa vad ce viteza am..atata stiu ca dupa accident am intrat iar in masina sa vad daca nu s`a blocat vitezometru

                si va multumesc tuturor pt sprijin..cel mai bine sa nu ai asemenea probleme..dar asa ceva nu poti evita numa daca nu iesi deloc cu masina..drumuri bune tuturor

                apropo..ce bine suna motoru la 6000 rpm ..iti creste inima nu alta


                cand conduc eu aud sunetul asta la primele 3 trepte asta daca am spatiu... daca nu macar la primele 2

                asai ca e un sunet de l`ai asculta si`n somn? vai mama..asa as merge la o tura cu el p autostrada ai de viata mea:x
                Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 17:46.
                LOGAN 1.6 16

                Comment


                • #9
                  e tare sunetu ala. s-a urcat un prieten cu mine in masina si ma tot intreba daca nu cumva am schimbat toba de se aude asa. i-am zis ca nu e cazu da pana n-a verificat nu m-a crezut
                  Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 17:47.
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #10
                    da ..asha e andrushk..e sunet ca si la unele masini de curse, cand ajunge p la 6000 ..e beton`..
                    apropo ieri am cumpar niste becuri in loc la cele albe din interior si portbagaj..am pus rosii..imi place cum arata..nu lumineaza la fel de tare dar arata ok..as vrea sa pun ceva ultrabright tot rosii dar nu stiu daca gasesc asa ceva..azi cred ca merg sa cumpar ori ceva ornament toba ori becuri pozitie ultra bright..sau poate aman2..mai vad eu
                    LOGAN 1.6 16

                    Comment


                    • #11
                      pacat de incident. masina arata bine acum. e bine ca nu ai patit nimic vorba lui ''liculicu'' fierul de inlocuieste sau se indreapta. Bafta in continuare.
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • #12
                        ms ms r3duc..poi s`a facut masina..si eu ma bucur ca am scapat intreg..doamne feri de ce e mai rau..bafta si voua tuturor..numai bine si grija de voi
                        LOGAN 1.6 16

                        Comment


                        • #13
                          Inca o pozna la activ :P...mi-am crapat bara fata..dar numai bine..ca imi pun bara de mcv..ce fericit isX..aiaiai..ce mai faceti baieti`??
                          cum merg masinile?
                          Last edited by crististreulea; 27 March 2008, 09:19.
                          LOGAN 1.6 16

                          Comment


                          • #14
                            Si poze noi`..cu noua achizitie ..un set de pleoape..
                            Attached Files
                            LOGAN 1.6 16

                            Comment


                            • #15
                              F frumos!
                              Vreau si eu pleoape vopsite rosu toreador. Poti sa-mi spui de unde si cum? Pls

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google